Brosch med vita stenar, Ø24,2mm, nagg, slitage, importstämplat, 935/1000 silver Vikt: 6,1 g
Auktnr | SE16.20240521.A94442 |
Varukategori | Silver / Broscher |
Utropspris | 75 kr |
Stänger | 2024-05-21 12:24:30 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 49 kr |